Bristol

Obrazek:::Ministerstvo mágie:::
Tu nájdete pravidlá alebo veci ,ktoré vám môžu pomôcť. Napríklad profily,výlety alebo súťaže ich organizácia a pravidlá.Ak hľadáte zamestnanie zájdite sem.

Obrazek:::Domy v Bristole:::
Nájdite tu bývanie pre vás a vašu rodinu stačí si len vybrať a kúpiť si jeden z domov v dedine a môžte sa sťahovať.

Obrazek:::Hlavná ulica:::
Nakúpte si čo potrebujete .Určite nájdete ,čo potrebujete .Kníhkupectvo ,či zverinec tu nesmú chýbať.

Obrazek:::Strom rodín Bristolu:::
Nájdete tu prehľadný zoznam rodinných zväzkov .Môžete tu byť zapísaný aj vy len si založte svoju vlastnú rodinu.

Obrazek:::Hostinec U poslednej bosorky:::
Tu môžte organizovať vaše oslavy a večierky za veľmi výhodné ceny.stačí keď pošlete žiadosť sovou a zadáte dátum oslavy.

Obrazek:::Kostol:::
Ste dospelý máte svoju lásku? Tak prídte do kostola a zajednajte si svoju vysnívanú svadbu. O obrad ,hostinu aj zábavu máte postarané.

Obrazek:::Nadácia Comic Relief:::
Táto nadácia sa usiluje pomáhať chudobným rodinám a sirotám. Zájdite sem a prispejte nám pre pomoc. Môžete darovať čiastku peňazí alebo nejakú vec

Obrazek:::Denný prorok:::
Populárny časopis. Prečítate si tu o zaujímavostiach. Prvé číslo sa pripravuje.Šéfredaktorkou je naša školská sestrička Marissa Amalfi

Obrazek:::Pošta:::
Ak chcete niekoho potešiť darčekom alebo venovaním zájdite do tejto veže a pošlite niečo našimi sovamy.

Obrazek:::Lake District:::
Vlastne je to obytná časť Bristolu kde žijú čarodejnícke rodiny v ich domčekoch. Každý si môže kúpiť ten svoj a potom získať naň vlastný klúč- heslo.